SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
drewno, sznur, gwoździe/ wood, rope, nails, 87, 5 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
drewno, sznur, gwoździe/drewno, sznur, gwoździe/
wood, rope, nails, 168x24
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastel olejny, płótno; płyta; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. śr. d.: LTS / IV/ '2012;
na odwrocie opis autorski: LTS / L. Tadeusz Serafin / 100 x 100 / płyta-płótno; akryl, pastele olejne.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płótno; płyta; 100 x 100 x 5 cm;
sygn., dat. i opisana p. d.: LTS'12 / VII;
na odwrocie opis autorski ołówkiem: LTS / L. Tadeusz Serafin / 100 x 100 x 5 / płyta, płótno-akryl, pastele olejne;
Praca eksponowana na wystawie indywidualnej w galerii Lufcik w DAP, Warszawa, 2013 r.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastele olejne, ołówek, ecolina, kredka, płyta
80 x 120 cm
sygn.: LTS’ 10/ IX
na odwrocie:
LTS / L.TADEUSZ SERAFIN / 80 x 120 / płyta - akryl,
pastele olejne, ołówek, ecolina, kredka
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 180 x 77 x 4 cm;
sygn. i dat u dołu: LTS '14 / IV A;
po drugiej stronie: L Tadeusz Serafin 180 x 77 x 4 technika własna LTS '14 / IVB;
praca eksponowana na wystawie i ujęta w katalogu: L. Tadeusz Serafin Malarstwo, Galeria Delfiny, Warszawa, 2014.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna; 66 x 95,5 x 5 cm;
sygn. i opisana p. d.: LTS'13 / VII;
na odwrocie opis autorski: LTS / L. TADEUSZ SERAFIN / 47 (66) x 95,5 x 5 / technika własn);
Praca wystawiana i reprodukowana na okładce katalogu wystawy w warszawskiej galerii Delfiny, czerwiec 2014.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 67 x 33 x 3 cm;
sygn. na odwrocie: LTS / L. Tadeusz Serafin / 67 x 33 x 3 / technika własna;
praca eksponowana i reprodukowana w katalogu wystawy: "Kolaże L. Tadeusz Serafin",
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe, Warszawa, 2016.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 82 x 84 cm,
sygn. 'LTS 12 VIII'
2016 - wystawa indywidualna "Między płaszczyznami", Galeria Wspólna, Bydgoszcz
2013 - wystawa indywidualna malarstwa, Dom Artysty Plastyka (DAP 3), Warszawa
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
tech. własna, papier, 40 x 70 cm, sygn. p.d.: LTS2013 | 26
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płótno; 155 x 79 x 4 cm (wymiar całości kompozycji);
sygn. i dat. każda z prac: LTS'16 oraz poniżej numer;
na odwrocie nalepka z opisem: LTS / L. Tadeusz Serafin / tryptyk 2016 VII, VIII, IX / 155 x 79 x 4 /
technika własna
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastele olejne, ołówek, płyta, 80 x 60 cm,
sygn. p. d.: LTS 11 XVIII oraz opisany na odwrocie
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 150 x 57 cm;
sygn., dat. i opisana l. d.: LTZ L. Tadeusz Serafin / '15 IX 150 x 97
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płyta pilśniowa, 120 x 80 cm
sygn. p.d.: LTS’I 10
sygn. na odwrocie: LTS/ L. TADEUSZ SERAFIN / 120 x 80 / płyta - papier, akryl, pastele olejne, ołówek
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 119 x 90 x 25 cm
sygn. l.d.: LTS’14 IIIB L. Tadeusz Serafin 105 (119) x 90 x 25 technika własna
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastele olejne, ołówek, płyta, 60 x 60 cm,
sygn. p. d.: LTS 11 XX oraz na odwrocie
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 140 x 51 x 4 cm; sygn. l. d.: LTS'15 / XI
na odwrocie: LTS / L. Tadeusz Serafin / 140 x 51 x 4 / technika własna
praca eksponowana na wystawie: L. Tadeusz Serafin, Kolaże, CPK Praga Południe, 2016 (praca reprodukowana w katalogu)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płyta, 84 x 81 x 5 cm,
sygn. p.d.: LTS'12 XI,
opisany na odwrocie: LTS L.Tadeusz Serafin 84x81x5 płyta - technika własna
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika mieszana, płyta, 60 x 100 cm,
sygn. p. d.: LTS'11 XIX
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 113 x 61 x 5 cm;
sygn. l. d.: LTS '12 / XII;
na odwrocie napis: LTS / L. Tadeusz Serafin / 113 x 361 x 5 / płyta - technika własna
Praca reprodukowana w katalogu Wystawy Indywidualnej "LTS - L. Tadeusz Serafin Malarstwo", styczeń 2013 r.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
Akryl,olej, pastel, kredka, ołówek, płyta; 80 x 120 cm
Sygnowany p.d.: LTS'10 | VIII; sygnowany, opisany na odwrocie
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, (m. in.: drewno, metal, skóra); 67 x 37 x 7 cm;
sygn. p. d.: LTS'15 / 21;
na odwrocie opis autorski LTS, L. Tadeusz Serafin / 67 x 37 x 7 / technika własna
Praca eksponowana na wystawie: L. Tadeusz Serafin, Kolaże, 23.03. - 08.04. 2016, Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe, Warszawa
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastele olejne, ołówek, ecolina, kredka, płyta, 80x120 cm
sygn. LTS ’10 IX, opisany na odwrocie: LTS L. TADEUSZ SERAFIN 80X120 płyta - akryl, pastele olejne, ołówek, ecolina, kredka
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 110 x 40 cm;
sygn. po lewej na dole: LTS'14 VIIB L. Tadeusz Serafin
praca prezentowana na wystawie w galerii Kazamaty 09.09-18.10.2015 pt. L. Tadeusz Serafin KOL-MAL
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna; 165 x 60 cm;
sygn. u dołu: LTS'14 / IXA / L. Tadeusz Serafin / 165 x 60 cm;
praca ujęta w katalogu Galeria Kazamaty 09.09-18.10.2015 KOL-MAL L. Tadeusz Serafin
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastele, ołówek, płyta, 80x120 cm
sygn. LTS 2009, opisany na odwrocie: LTS L. TADEUSZ SERAFIN 80x120 płyta - akryl, pastele, ołówek
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. śr. d.: LTS 20'14;
na odwrocie napis autorski: LTS/ L. Tadeusz Serafin
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastel olejna, ołówek, papier, płyta,100x60 cm
sygn. p.d.: LTS 910 IVb, opisany na odwrocie: LTS Ł. Tadeusz Serafin 100x60 płyta – akryl pastel olejna ołówek "13"
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna; 94 x 84 x 4 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: L. Tadeusz Serafin 94 x 84 x 4 tech. własna,
powyżej powtórzona sygnatura w postaci monogramy: LTS` 14 oraz na odwrocie LTS` 14/ I A.
Praca była eksponowana na wystawie L. Tadeusz Serafin Malarstwo w warszawskiej Galerii Defliny, lipiec 2014.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płyta;
104 x 104 cm (kształt nieregularny);
sygn. p. d.: LTS/ XXXVI
na odwrocie napisy autorskie z informacjami o pracy: LTS/ L. Tadeusz Serafin/ 104 x 104 x 5/ technika własna oraz karta z katalogu z opisem pracy.
Praca reprodukowana w katalogu wystawy: Ambasadorowie sztuki, Galeria DAP; Okręg Warszawski ZPAP, 04 - 25 listopada 2013, Warszawa, 2013, s. 75
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płyta; 110 x 86 x 5cm;
sygn. i dat. p. d.: LTS / IV 13
na odwrocie opis autorski z informacjami na temat pracy: LTS/ L.Tadeusz Serafin/ 110 x 86 x 5 / technika własna
Literatura: L. Tadeusz Serafin. Malarstwo, [katalog wystawy] Galeria Delfiny,
Warszawa, 5 - 25 lipca 2014.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastele olejne, kredki, ołówek, płyta, 60x80 cm
sygn. p.d. LTS`10/XIX, opisany na odwrocie
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płyta;
79 (167) x 71 x 5 cm;
sygn. i dat. p. d.: LTS`13 / VI
na odwrocie napis autorski: LTS/ L. Tadeusz Serafin/ 79 (167) x 71 x 5/ technika własna
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastele olejne, kredki, ołówek
50 x 70 cm
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płyta, papier, akryl, pastele, olej, ołówek; 80x60 cm
sygn. p.d. LTS `11/ V
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika mieszana - pastel, ołowek, akryl, papier; 68,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: LTS`12/4
Na odwrocie napis autorski: LTS / L. Tadeusz Serafin/ 70 x 50/ papier-akryl, pastele olejne, kredki, ołówek
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 83x83,5 cm
sygn.p.d., opisany na odwrocie
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płyta;
110 x 61 x 5 cm;
sygn. i dat. l. d.: LTS`12 / XIII
na odwrocie napis autorski: LTS/ L. Tadeusz Serafin/ 110 x 61 x 5/ płyta-technika własna
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika mieszana (akryl, pastele olejne, ołówek), płyta;
108 x 104 x 5 cm (kształt nie regularny);
p. d.: sygn. i dat.: LTS`11/ XXXVII
Na odwrocie napisy autorskie: LTS/ L.Tadeusz Serafin/ 108 x 104 x 5/ płyta/ płótno -/ akryl, pastele olejne, ołówek.
Praca reprodukowana w katalogu wystawy: L. Tadeusz Serafin - Malarstwo, Galeria DAP 3, ZPAP, Warszawa 2013
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastele olejne, ołówek, płyta; 65 x 83 cm;
sygn. p. d.: LTS II `12
napis na odwrocie: LTS/L.Tadeusz Serafin/65 x 83 x 5/płyta-akryl, pastele olejne, ołówek
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastel, ołówek, kredka, płyta, 80 x 120 cm;
sygn. p. d.: LTS`10 / XIII
opisan na odwrocie
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
pastel olejny, ołówek
80 x 60 cm
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
płyta, papier, akryl, pastel olejny, ołówek,
120 x 80 cm;
sygn. p. d.: LTS`10
sygn. i opis na odwrocie: LTS/ L. TADEUSZ SERAFIN oraz dane pracy
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastele olejne,ołówek kredki,
80 x 120 cm;
sygn. p. d.: LTS`10 / XIV
na odwrocie napisy autorskie: LTS/ L. TADEUSZ SERAFIN/ 81 x 120
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika mieszana,
120 x 80 cm;
sygn. p. d.: LTS`10 / XII
na odwrocie napisy autorskie: LTS/ L. TADEUSZ SERAFIN/ 120 x 80/ płyta/ akryl, pastele olejne, kredki, ołówek