GORAL Ewa (ur. 1984 Tychy)
akryl, olej, płótno, 100 x 130 cm,
opisany na odwrocie: 'EWA GORAL | 2015'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GORAL Ewa (ur. 1984 Tychy)
akryl, olej na płótnie, średnica 60 cm, sygn.
GORAL Ewa (ur. 1984 Tychy)
akryl, olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Ewa Goral 2010`
GORAL Ewa (ur. 1984 Tychy)
technika mieszana, olej, akryl/płótno,
60 x 81
sygnowany i datowany na odwrociu
GORAL Ewa (ur. 1984 Tychy)
Dyptyk: Walka Muhammada Alego z Rocky Marciano
akryl/płótno,
30 x 40 cm (x2), całość: 30 x 80 cm
sygnowany p.d.: `EG`