KENAR Antoni (1906 - 1959)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KENAR Antoni (1906 - 1959)
Narciarka IV, odlew z brązu według gipsu z lat 1947/48
brąz, wys. 42 cm
sygn.: AK 2/6
Kolekcja rodziny artysty.
KENAR Antoni (1906 - 1959)
sygn. dat. p.d.
akwarela, papier
23x31.5 (w świetle passe-partout)
KENAR Antoni (1906 - 1959)
MACIERZYŃSTWO II Studium Madonny, 1938
brąz,
wys. 17 cm
odlew brązowy sygnowany nr I/3/20 został wykonany z oryginału gipsowego
KENAR Antoni (1906 - 1959)
MACIERZYŃSTWO I Studium Madonny, 1938
brąz,
wys. 15 cm
odlew brązowy sygnowany nr I/3/20 został wykonany
z oryginału gipsowego
KENAR Antoni (1906 - 1959)
brąz,
wys. 60 cm;
odlew numerowany "1/6", wykonany z oryginału gipsowego.
KENAR Antoni (1906 - 1959)
Matka Boska Ostrobramska, 1937
brąz,
wys. 40 cm;
KENAR Antoni (1906 - 1959)
brąz,
wys. 43 cm;