BOWYER Robert (1758 - 1834)
Widok Gdańska z Biskupiej Górki, pochodzący z "An illustrated record of important events in the annals of Europe", Londyn 1814 r.
akwaforta, akwatinta barwna, wym. 22,5 x 32,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOWYER Robert (1758 - 1834)
Anonimowy widok Gdańska wydany przez R. Bowyera, Londyn 1815 r.;
akwatinta barwna,
wym. arkusza 25,7 × 34,5 cm w świetle passe-partout;
w oprawie
BOWYER Robert (1758 - 1834)
Anonimowy widok Gdańska wydany przez R. Bowyera, Londyn 1815 r.; akwatinta barwna, wym. arkusza 25,7 x 34,5 cm w świetle passe-partout; w oprawie
BOWYER Robert (1758 - 1834)
wymiar płyty: 31,6 x 21,5 cm, 30,6 x 40 cm w świetle passe partout, oprawiona
Anonimowy widok Gdańska wydany przez R.Bowyera, Londyn 1815. Akwatinta barwna
BOWYER Robert (1758 - 1834)
Dantzic [Panorama Gdańska], 1815
Akwatinta barwna; wym.: 225 x 320 mm; nie sygn.; pod kompozycją tytuł i opis wydawniczy: Published by R. Bowyer, Pall Mall, 1814. Grafika z pracy T. Bensleya "The Triumphs of Europe [An Illustrated Record of important events in the Annals of Europe, during the years 1812, 1813, 1814 & 1815]", wyd. R. Bowyer, Londyn 1815. Stan zach.: rozdracie prawego marginesu bez szkody dla kompozycji.