SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'Sarnowski'
cena wywoławcza: Wykup abonament
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej, płótno, 100 x 150 cm
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 75 x 115 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Sarnowski | 2015'
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 110 x 85 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Sarnowski | 2014`
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Sarnowski | 2015`
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 74 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Sarnowski 2014`
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 90 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Sarnowski 2006`
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Sarnowski 2013`
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 90 x 64 cm
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 50 x 90 cm
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 75 x 115 cm
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 75 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Sarnowski 2013 | Salamandra`
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej, płótno, 60 x 100 cm
sygn. na odwrocie
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
technika własna, akryl, płyta PCV, 100x70 cm,
sygn. na odwrocie /Sarnowski 2010/
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Sarnowski 2010`
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu opisany: `Sarnowski 2012`
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
olej, płótno,
165 x 100 cm
na odwrocie: Sarnowski
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
Olej, płótno,
155 x 90 cm
sygnowany: na odwrocie "Sarnowski 2010"
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
Olej, płótno;
95x155 cm
Sygn. na odwrocie: Sarnowski 2010
SARNOWSKI Kamil (ur. 1980)
Olej, płótno;
165x125 cm
Sygn.na odwrocie: Sarnowski 2010