PLEWA Katarzyna (ur. 1984, Nowy Targ)
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
olej/płótno,
70 x 40 cm,
sygn.
Akryl, płótno;
70 x 50 cm
Sygn. na odwrocie: Katarzyna Plewa/ bez tytułu/ 70 x 50 cm/ 2009
olej/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu sygnowany i opisany: `K. Plewa | olej 80 x 60 | pracownia Prof. S. Rodzińskiego | 2009 | "Na rogu"`
Olej, płótno;
60x100 cm
Sygn. na odwrocie: K.Plewa/ 60x100/ 2010/ "Kolmanskop 3"
olej/płótno,
80 x 60 cm
olej/płótno,
80 x 60 cm
sygnowany na odwrociu
Olej, płótno;
40x60 cm
Sygn.na odwrocie: Plewa Katarzyna/ 2009/ 40x60/ "Komin"
olej, płótno,
90 x 140 cm;
sygn. na odwrocie: K. Plewa, Teksas 2010
olej, płótno;
60 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: K. Plewa Kolmanskop 4 2010
olej/płótno,
75 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu