SIEMBIDA Grzegorz Antoni (ur. 1984)
Bez tytułu, z cyklu Penisilina, 2013
olej na płótnie
60 cm x 40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno;
120 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Siembida / 2012
akryl, kredka, papier, 35 x 25 cm;
sygn. z przodu: Siembida Grzegorz 2010 "pejzaż"
gwasz, papier,
32 x 25 cm
sygn. na odwrocie: grzegorz siembida 2010 Ballon
olej, płótno,
150 x 100 cm
sygn. na odwrocie: siembida 2008 kraków