GUTOWSKI Olin (ur. 1980)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GUTOWSKI Olin (ur. 1980)
GUTOWSKI Olin (ur. 1980)
cienkopis, marker, płótno,
40 x 50 cm
sygn.p.d.: OLIN
GUTOWSKI Olin (ur. 1980)
Cienkopis, papier,15 x 16,5 cm;
Sygn. z przodu: OLIN 2010
GUTOWSKI Olin (ur. 1980)