GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
olej, płótno; 54,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: N. Gutman;
na odwrocie autorski napis czarnym pisakiem: Gutman.
cena wywoławcza: Wykup abonament
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
akwaforta, akwatinta, 31x 23,5 cm,
sygn. l.d.: Memores spiegel 146/150, p.d.: Natan Gutman 42
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: N. Gutman
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
gwasz, papier,
48,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn l. d.: N. Gutman
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)
olej, płótno;
60 x 72,5 cm
sygn. l.d. N.Gutman
GUTMAN Nathan (1898 - 1987)