KACZMARCZYK-HUDZIK Jagoda (ur. 1966)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 25 x 34 cm (z ramą 41 x 50 cm)
olej, płótno, 40 x 60 cm kompozycja, 46 x 66 cm w oprawie
sygn. p.d.: J.K/H'18, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk Hudzik 2018 "Świt"
olej, płótno, 80 x 80 cm
olej, płótno, 85x70 cm
sygn. p.d.: JK Hudzik 19, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2019 “SEKRETY ROŚLIN”
olej na płótnie, 38x51 cm,
sygn.l/d: J.K.H17,opisany na odwrociu
olej, płótno, 110x95 cm
sygn. p.d.: J.K/H’17, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK”PRZYDROŻNY ZEGAR” 2017
olej, płótno, 110 x 80 cm
sygn. p.d.: J.K./H.'18, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "NATCHNIENIE" 2018
olej, płótno, 73 x 71 cm
XX, z serii obrazów Lanych, 2017
olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 54x65 cm
sygn. p.d.: J.K./H.’17, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "LAMPA" 2017
olej na płótnie
30 x 30 cm
opisany na odwrociu
praca pochodzi z serii "Obrazów Lanych"
olej, płótno, 100x80 cm
sygn. p.d.: J.K./H.’17, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "SOLITER" 2017 olej/płótno 100x80 cm
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 90x100 cm
sygn. l.d.: J.K/H’16, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ Z WAŻKĄ" 2016 90x100 olej/płótno
olej, płótno, 51x40 cm
sygn. l.d.: J.K./H, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ Z NAŁĘCZOWA" 2014
olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "RHOMBUS I" 2014
olej, płótno, 90 x 84 cm
olej na płótnie, 90x110 cm,
olej, płótno, 85x70 cm
olej, płótno, 85x70 cm
olej, płótno, 85x70 cm
olej, płótno, 85x70 cm
olej, płótno, 85x70 cm
olej, płótno, 100x80 cm
sygn. p.l.: J.K/H ’16, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "REJS" 2016 olej/płótno 100x80 cm
olej, akryl, płótno, 90 x 74 cm
olej, płótno
37 x 27 cm
sygn. p. d.
Motyw III (Widok z Góry Lanckorońskiej) z cyklu Biosfera, 2015
olej, płótno, 85x110 cm
sygn. p.d.: J.K./H 16, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "MOTYW III" / WIDOK Z GÓRY LANCKOROŃSKIEJ CYKL "BIOSFERA" 2016 85x110 cm
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.
olej, płótno, 90 x 90 cm
olej, płótno, 72x80 cm
sygn. pd. : J.K/H `15, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2015 "NA SKRAJU" Z CYKLU "BIOSFERA" OLEJ NA PLÓTNIE
Olej na płótnie, 81x71 cm
Opisany na odwrocie
olej na płótnie 50 x 50 cm
sygn. p.d. J.K/H `14
olej, płótno, 105x80 cm
sygn. p.d.: J.K/H ‘15
opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "WIOŚLARZE" 2015 olej/płótno
olej, płótno, 84 x 84 cm
Smocza jama i ukryty Smok, 2015
olej, płótno, 34x34 cm
sygn. p.d.: J.K-H 2015
Olej na płótnie, 80x80 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 85 x 85 cm
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: J K/H 15
olej na płótnie, 100x80 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: J.K/H`15, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik "Krajobraz" 2015 80x80cm olej/płótno
olej, płótno, 85 x 85 cm
z serii Dripping Landscape, 2014
olej, płótno, 35x35 cm
sygn. l.d.: J.K/H`14, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK Z SERII "DRIPPING LANDSCAPE"
olej, płótno, 85 x 85 cm,
sygn. l.d.
olej, płótno, 85 x 85 cm
2015
sygn. l. d. : JK/H 15 oraz na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk - Hudzik "Pejzaż z Księżycem" z serii Dripping Landscape 2015
Kompozycja z Ultramaryną, 2014 r.
olej/płótno, 84 x 84 cm
olej, płótno, 95x74 cm
sygn. p.d.: J. K/H '15
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: J.K/H 14
olej, płótno, 45x52
opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ WIŚLANY" 2014
olej, płótno, 84x84 cm
sygn. L.d.: J.K/H `14, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "DRIPPING LANDSCAPE" 2014 olej na płótnie 84x84 cm
olej na płótnie
90 x 90 cm
Kompozycja z Ultramaryną, 2014
olej na płótnie, 84x84 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik "Kompozycja z ultramaryną" olej na płótnie 2014
olej, płótno, 81x81 cm
sygn. l.d.: J.K/H`14. opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "DRIPPING LANDSCAPE II" 2014 olej na płótnie
akryl, olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d. J.K/H `14, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ WŁOSKI" 2014 80x80 cm
olej/płótno, 100 x 80 cm
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d. JK/H'14
akryl, olej, płótno, 80x80 cm
olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: J.K/H`13, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "SCINTILLATION II" 80x80cm olej na płótnie 2013
olej, płótno, 80x80 cm,
opisany na blejtramie: "WSPOMNIENIE" JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2013 olej/płótno
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie; 2013
olej, tusz, płótno, 93x100 cm
sygn. p.d. JK/H `13, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK HUDZIK "EN PLEIN AIR" II 2013 93x100 cm olej/tusz/płótno
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. prawy dół J.KH`B, opisany na odwrocie JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "CUMULUS" 2013 olej/płótno 80x80
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: JKH `13
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: JKH '13
olej, płótno, 86 x 86 cm,
sygn. na odwrocie
Olej, płotno, 80 x 80 cm, 2013
sygn. l.d.: JK/H 13, na odwrocie opis autorski.
Olej, płótno, 100 x 120 cm, 2013
sygn. l.d.: JKH 13 oraz na odwrocie opis autorski z sygnaturą.
olej, płótno, 90x80 cm
sygn.p.d. J.K./H,13
olej, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p.d.: `J.K/H`13`
olej/płótno, 100x85 cm
sygn. na odwrocie: JAGODA HUDZIK
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn.: J.K/H`12
olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. l. d.: JKH`12
olej, płótno, 54x65 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /J.K/H`07 Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik "PEJZAŻ MENTALNY" IX ol./pł. 2007/
olej, płótno, 92 x 92 cm,
sygn. p.d.: `JKH`12`
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
Olej, płótno, 92 x 100 cm
Sygn. na krośnie: Jagoda Karczmarczyk-Hudzik/"Over..2012/92 x 100/olej, płótno
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
olej/płótno, 80x80 cm
sygn. i opisany na odwrocie /J.K/H `11 JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "OBRAZ VII" 2011 80x80 cm olej/pł./
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: inicjały na krośnie JK/H
Czy ten wszechświat jest przyjazny? III, 2011
olej, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. na odwrocie
olej, pótno,
71x71 cm,
sygn. na krawędzi blejtramu /J.K/H"2010/ i opisany na odwrocie na ramie /JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ WIŚLANY" I J. K/H 2010 olej na płótnie/
olej, pótno,
71x71 cm,
sygn. na krawędzi blejtramu /J.K/H"2010/ i opisany na odwrocie na ramie /JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ WIŚLANY" II 2010 olej na płótnie/
olej, płótno, 80 x 80 cm
olej, płótno, 80 x 80 cm
olej/płótno,
80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "BRAZ VIII" 2011 olej na płótnie 80 x 80 cm`
Czy ten wszechświat jest przyjazny VII, 2011
Olej, płótno;
80 x 80 cm
Sygn. na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk Hudzik, " Czy ten wszechświat jest przyjazny VII, 2011
Czy ten wszechświat jest przyjazny? IV, 2011
Olej, płótno;
80x80 cm
Sygn. u góry: J.K./ H `2011 i na odwrocie: "CZY TEN ŚWIAT JEST PRZYJAZNY?" IV JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2011
Olej, płótno;
100x81 cm
Sygn.na krośnie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ MENTALNY "XVI" 2008 OLEJ NA PŁÓTNIE
Akryl, płótno;
94,5x71,5 cm
Sygn. Na krośnie: JAGODA KACZMARCZYK- HUDZIK "KATEDRA NATURY" 2010
Olej, płótno;
62 x 71cm
Sygn. na odwrocie" JAGODA KACZMARCZYK HUDZIK "BRZOZA" 2010