DZIECHCIARSKA Justyna (ur. 1985)
olej/płótno, 145 x 145 cm
na odwrociu opisany: `"bez tytułu" | Justyna Dziechciarska`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 60 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: `Justyna Posiecz Polkowska 2011 zosia błażko, ania waligórska, justyna dziechciarska rodowo`
olej, płótno, 90 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: Justyna Dziechciarska Posiecz-Polkowska, Dziewczyna przy oknie
olej, płótno,
120 x 140 cm;
sygn..p.d.: JDzPP oraz na odwrocie: Jezioro 2011 Justyna Dziechciarska Posiecz - Polkowska
olej, płótno;
80 x 80 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno;
130 x 130 cm;
sygn. na odwrocie: Justyna Dziechciarska
olej, płótno,
145 x 145 cm,
sygn. na odwrocie: "Bez tytułu" Justyna Dziechciarska. Obraz znalazł się w finale konkursu Artystyczna Podróż Hestii 2010
olej, płótno;
120 x 120 cm;