DOLL Anton (1826 Monachium - 1887 tamże)
olej, płótno, 58,5 x 88 cm, sygn. l.d.: ADOLL. München
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 46 × 76,5 cm
sygn. p. d.: A. Doll. München.(?)
olej, płótno, 58.5 × 88 cm
sygn. l. d.: ADOLL München
Estymacja: 48 000 - 55 000 zł