VELTEN Wilhelm (1847 - 1929)
olej, deska
11,7 x 16.3 cm
sygn. p.d.: W Velten
Na odwrocie naklejona karta maszynopisu z notą dot. artysty (tekst w języku niemieckim).
cena wywoławcza: Wykup abonament
VELTEN Wilhelm (1847 - 1929)
VELTEN Wilhelm (1847 - 1929)
VELTEN Wilhelm (1847 - 1929)
olej, deska; 20,3 x 29,1 cm;
sygn. l. d.: W. Velten / Munchen;
na odwrocie:
- kartka z informacją o artyście w języku angielskim;
- na krośnie oznaczenie (częściowo czytelne): 1 ? 14XA
VELTEN Wilhelm (1847 - 1929)
olej, deska; 18 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: W Velten Műnchen;
na odwrocie: No 07, napis autorski? W (ligatura monogramu WV)/ [19]02 oraz dwie fragmentarycznie zachowane nalepki
VELTEN Wilhelm (1847 - 1929)
olej, płótno; 55,4 x 80,4 cm;
sygn. p. d.: W.Velten / München;
u dołu ramy tabliczka z opisem pracy: WILLEM VELTEN, MUNICH / "THE HORSE MARKET";
na odwrocie nalepki z oznaczeniami: 1689 i A6091
VELTEN Wilhelm (1847 - 1929)
olej/deska,
14,5 x 21 cm
sygnowany p. d.: `W. Velten | Munchen`
ODWROCIE: na ramie papierowa naklejka z zakładu ramiarskiego oraz liczne wyciski pieczętne
Estymacja: 15 000 - 25 000
VELTEN Wilhelm (1847 - 1929)
VELTEN Wilhelm (1847 - 1929)
olej, deska,15.8 x 24 cm
sygnowany p.d.: W. Velten