BERGMAN Stanisław (1882 Krosno – 1930 Krosno)
cena wywoławcza: Wykup abonament
sangwina/papier, 41,5 x 35 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'St. Bergman'
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
49,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: St. Bergman
piórko, tusz lawowany, papier,
19,3 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Bergman
kredka brązowa, ołówek, papier,
38,7 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Bergman
kredki (brązowa i czerwona), papier,
38,5 x 28,5 cm; (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Bergman
Olej na płótnie
Syg. p.d.
70 x 47 cm