SIBERA Alina
olej na płótnie, 40 x 45 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SIBERA Alina
olej, płótno, 40 x 30 cm (w oprawie 46,2 x 54,1 cm), sygn. p.d.
SIBERA Alina
olej na płótnie
65 x 70 cm
SIBERA Alina
SIBERA Alina
olej na płótnie, 60 x 50 cm
SIBERA Alina
olej na płótnie
60 x 70 cm
SIBERA Alina
SIBERA Alina
SIBERA Alina
Olej/płótno, 49x79 cm
SIBERA Alina
olej na płótnie, 38,5 x 28,5 cm
SIBERA Alina
olej na płótnie, 28,5 x 38,5 cm
SIBERA Alina
olej na płótnie
50 x 60 cm
SIBERA Alina
olej, płótno
60 x 50 cm