DOREN Hein van (1930 Düsseldorf - 2003)
Olej, płótno; 70 x 60 cm
Sygnowany p.d.: Hein van Doren
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 67 x 60 cm
sygn. l.d.
olej, płótno
30x24
sygn. l.d.
olej, płótno
50x40
olej, płótno,
70 x 60
l.d.: Hein van Doren
olej, płótno, 80 x 70 cm
sygnowany l.d.: Hein van Doren