BATURA Aleksandra (ur. 1982, Augustów)
technika mieszana na płótnie
70 x 50cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 150 x 100;
sygn. na odwrocie: Aleksandra Batura
Akryl, płótno;
80x80 cm
Sygn.na odwrocie: A.Batura `10
olej, płótno;
150 x 100 cm