MACHA Piotr (ur. 1982, Sosnowiec)
akryl, zszywki/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'MACHA PIOTR 2010'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie
30 x 40 cm
bez tytułu, z cyklu W kraju niewiernych, 2009
akryl na płótnie
65 x 45 cm
akryl, płótno,
80 x 75 cm
Nie nadużywaj gościnności telewizora którego jesteś snem, 2007
akryl na płótnie, 50x50cm