KHMELUK Vassyl (Bereziwka 1903 - 1986 Paryż)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/sklejka, 33 x 46 cm
sygnowany l. d.: `Khmeluk`
Olej na papierze
Syg. p.d.
24 x 18 cm
Olej na płótnie
Syg. l.d., powtórnie sygnowany na odwrocie
55 x 38 cm
Olej na desce
Syg. p.d.
21 x 23,5 cm
Gwasz / papier
Sygnowany p.d.
32 x 58 cm