EICHLER Anna (ur. 1979, Chojnice)
olej na płótnie, 3x50x50.
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Evening sea Anna Eichler TRYPTYK MORSKI 1,2, 3, olej na płótnie 2014’
cena wywoławcza: Wykup abonament
Czarne słońce na czarnym niebie, 2005
digiprint, 100x70 cm
Czarne słońce na czarnym niebie, 2003
grafika, technika własna,
100x70 cm