CZYCZ Dawid (ur. 1986)
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: 'Dawid Czycz | Olej/płótno | 80/80 | 2014'
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZYCZ Dawid (ur. 1986)
olej/płótno, 65 x 56 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dawid Czycz | bez tyt. | 65/56 olej/płótno | 2 0 1 1'
CZYCZ Dawid (ur. 1986)
olej, płótno, 65 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: 'Dawid Czycz | Bez tytułu | Olej/płótno | 65/50 | 2014'
CZYCZ Dawid (ur. 1986)
olej /płótno,75 x 57 cm, 2011 r.
CZYCZ Dawid (ur. 1986)
akryl na papierze, 15 x 21 cm, sygn.
CZYCZ Dawid (ur. 1986)
olej na płótnie, 32 x 40 cm, 2013
CZYCZ Dawid (ur. 1986)
akwarela, 24 x 18 cm, sygn.
CZYCZ Dawid (ur. 1986)
olej, płótno, 24 x 35 cm
CZYCZ Dawid (ur. 1986)
materiał: AKWARELA PAPIER
wymiar: 21x15
rok: 2013
SYGNOWANA I DATOWANA
CZYCZ Dawid (ur. 1986)
olej/płótno,
70 x 80 cm,
sygn.