DAMASIEWICZ Agnieszka (ur. 1975 r., Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `W.BS-R`
na odwrociu opisany: `Agnieszka | Damasiewicz/ | Wiktoria | BlackShe-Ram | "ISTOTA | KOTA" | 2012 | akryl`
technika mieszana/płótno,
40 x 30 cm
sygnowany p.d.: `AD`
na odwrociu opisany: `Agnieszka | Damasiewicz | 2011 | akryl i in. | "Młoda matka" | AD`.
akryl/płótno,
70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `AD`
na odwrociu opisany: ` "Dyskutancji XI" | Agnieszka | Damasiewicz | akryl 2011 r`
akryl/płótno, 67 x 93 cm
na odwrociu opisany: `"KLUBOWICZKA" | Agnieszka Damasiewicz | 2011 r. | 69 x 90 | akryl`
akryl/płótno,
120 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Damasiewicz | Agnieszka | W. Bs-R. | 2010 r.| "PALACZ I/IV" | akryl`
akryl/płótno,
120 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Agnieszka | Damasiewicz | W. Bs-R. | 2010 r.| "Roztopy 16.47" | akryl`
olej/płótno, akryl/płótno,
210 x 25 cm
sygn. na odwrociu: `AGNIESZKA DAMASIEWICZ`
olej, akryl/płótno,
100 x 81 cm
sygn. na odwrocie: `AGNIESZKA DAMASIEWICZ` oraz przekreślone: `Deszczyk 2007`
olej/płótno,
120 x 70 cm
sygn. na odwrocie: `Agnieszka Damasiewicz / W.Bs-R`