KA Klaudia (KUDELSKA) (ur. 1984, Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
70 cm x 100 cm, olej na płótnie, 2016
olej, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: KK, opisany na odwrocie: Klaudia Ka "Czarna rzeka" 100x100 cm akryl i olej na płótnie 2013
olej/płótno, 80 x 80 cm
akryl, olej, płótno;
60 x 60 cm;
sygn. na płótnie monogramem: KK oraz na odwrocie
akryl, olej, płótno;
70 x 70 cm;
sygn. na płótnie: K07 oraz na odwrocie
technika mieszana, akryl, olej, kredki/płótno,
80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: `KK`
akryl, płótno;
100 x 150 cm;
sygn. KK
Pod powierzchnią - z cyklu Różowe bikini, 2010 r.
akryl, olej/płótno,
60 x 60 cm
sygnowany p.d.: `KK`
akryl na desce
50x70 cm