CZEREMUSZKIN-CHRUT Agata (ur. 1983, Częstochowa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Granatowy z cyklu Natura pamięta, 2018
olej, płótno, 50 x 50 cm
opisany na odwrocie: Agata Czeremuszkin-Chrut "GRANATOWY" z cyklu "Natura pamięta" 2018
olej, akryl, płótno, 30x70 cm
opisany na odwrocie: "MGŁY" akryl i olej na płótnie, 30x70 cm, 2016 r. A. Czeremuszkin-Chrut
akryl, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT "TKANKI 4" 40x40 cm, 2015 akryl / płótno
akryl, olej na płótnie 20 x 20 cm
opisany na odwrociu
akryl, płótno, 95x80 cm
opisany na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT "TKANKI # 1" akryl/płótno /2015 80x95 cm
akryl, płótno, 20x20 cm
Opisany na odwrocie: "NOGA NA NOGĘ" akryl na płótnie 20x20 cm 2013 Agata Czeremuszkin-Chrut
akryl, olej na płótnie
20 x 20 cm
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Agata Czeremuszkin-Chrut, "T", 100 x 100 cm olej płótno`
olej, płótno, 20x20 cm
opisany na odwrocie: "KIERUNEK" A. Czeremuszkin-Chrut 2011 "DIRECTION" 20x20 cm olej na płótnie, 2011
olej, płótno, 20 x 20 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej/płótno, 150 x 100 cm
na odwrociu opisany: `BAŁAGAN | AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT | 100 x 150 cm, olej/płótno, 2012`
olej/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu opisany: `AGATA CZEREMUSZKIN- | CHRUT, 30 x 30 cm | 2012 | "NIEHIGIENICZNIE..."`
olej, płótno, 75 x 75 cm
sygn. i opisany na odwrocie
olej/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu opisany: `AGATA CZEREMUSZKIN - CHRUT "WIELKI BŁĘKIT" | 30 x 30 cm, olej na płótnie, 2012`
Olej, płótno, 100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie:
AGATA CZEREMUSZKIN - CHRUT "T", 100 x 100 cm, olej na płótnie, 2012
olej/płótno, 100x30 cm
sygn. i opisany na odwrocie /AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT 100x30, 2011 "P-A-N"/
olej, płótno,
150 x 180 cm
na odwrocie : AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT "CALM"/150 x 180, olej na płótnie, 2011
olej/płótno,
73 x 54 cm
na odwrociu opisany: ` "Cat " Agata Czeremuszkin-Chrut 2011 | olej na płótnie 54 x 73 cm`.
olej/płótno, 30 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT "ZNAKI I SYGNAŁY-1" 2011, OLEJ NA PŁÓTNIE'
olej, płótno,
30x100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /monogram wiazany AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT "ZNAKI I SYGNAŁY -3" olej na płótnie 30x100 cm. 2011/
olej/płótno,
30 x 100 cm
na odwrociu opisany na bletramie: `AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT "ZNAKI I SYGNAŁY - 2" 2011, OLEJ NA PŁÓTNIE`
olej/płótno,
dyptyk: 146 x 73 cm (całość)
opisany na odwrociu: `AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT, 2010, olej na płótnie`
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `AGATA CZERMUSZKIN-CHRUT | 100 x 100 cm, olej na płótnie, 2011`
Olej, płótno;
100x100 cm
Sygn. na krośnie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT/ "TĘDY 2011 OLEJ NA PŁÓTNIE
olej/płótno,
100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
Olej, płótno;
100x100 cm
Sygn.na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT/ "SPADANIE" 100x100 cm, 2010 r., olej na płótnie
Olej, płótno;
100x150 cm
Sygn. Na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT/ "C"/ 100X150 CM/ 2008R.