KĘDZIERSKI Bogusław (1929 - 2010)
olej, płótno, 73 x 53,5 cm;
sygn. p. d.; na odwrocie na płótnie napis: B. KĘDZIERSKI
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 55 x 65 cm
Sygnowany p.d.: B.Kędzierski
Olej, płótno; 55 x 65 cm
Sygnowany p.d.: B.Kędzierski
drewno, patyna
wys. 83 cm
olej, płótno naklejone na tekturę; 44 x 49 cm;
sygn. p. d.: KĘDZIERSKI B.
drewno, patyna
wys. 64 cm, szer. 38 cm.
olej, płótno, 48 × 52 cm
sygn. śr. d.: Kędzierski
Estymacja: 4000 - 6000 zł
drewno, patyna
wys. 80 cm.
olej, płótno, 73 x 53,5 cm;
MARTWA NATURA Z WAZONEM I OWOCAMI
Olej, płótno
56 x 65 cm
Sygnowany p.g.: B. Kędzierski