BUŹNIAK Paulina (ur. 1986)
Moje rozmowy z doskonałością / Prababcia Jadwiga, 2012
technika własna
tryptyk, 3 x 16,5x23,7 cm
nakład: e/a
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUŹNIAK Paulina (ur. 1986)
Moje rozmowy z doskonałością / Prawie jak ona, 2012
technika własna
tryptyk, 3 x 16,5x23,7 cm
nakład: e/a
BUŹNIAK Paulina (ur. 1986)
Moje rozmowy z doskonałością / Twarz nie jedno ma imię, 2012
technika własna
tryptyk, 3 x 16,5x23,7 cm
nakład: e/a
BUŹNIAK Paulina (ur. 1986)
obiekt przestrzenny z materiału, szyty, litografia na materiale, dwie sztuki, 33 x 52 x 5 cm,
sygn. na brzuchu
BUŹNIAK Paulina (ur. 1986)
litografia na poduszce
33x44
BUŹNIAK Paulina (ur. 1986)
litografia
50x70
BUŹNIAK Paulina (ur. 1986)
grafika komputerowa
50x70
BUŹNIAK Paulina (ur. 1986)
grafika komputerowa
50x70
BUŹNIAK Paulina (ur. 1986)
grafika komputerowa
50x70