KAMASA Tadeusz (1924 - 2003)
olej/płótno, 100,5 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'T. KAMASA'
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAMASA Tadeusz (1924 - 2003)
KAMASA Tadeusz (1924 - 2003)
KAMASA Tadeusz (1924 - 2003)
KAMASA Tadeusz (1924 - 2003)
KAMASA Tadeusz (1924 - 2003)