WINIARSKI Artur (1960)
gwasz, papier; 29,3 x 41,6 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: Artur Winiarski / "Muchina. Mosfilm", 2008 / pieczątka artysty: w owalu ARTUR WINIARSKI / znak samolotu / MALARZ.
cena wywoławcza: Wykup abonament
WINIARSKI Artur (1960)
akryl na papierze, format A3
WINIARSKI Artur (1960)
akryl, płótno; 33 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie:
ARTUR WINIARSKI / DEFILADA / SRAŁY MUCHYBĘDZIE WIOSNA ... / 2017, AKRYL oraz, dwukrotnie, owalny stempel autorski.
WINIARSKI Artur (1960)
akryl, tempera, papier; 30 x 41,5 cm;
sygn. na odwrocie: Prof. Artur Winiarski.
WINIARSKI Artur (1960)
akryl, olej/płótno, 130 x 180 cm
opisany i datowany na odwrociu: 'BIAŁY PŁOT' | OLEJ, AKRYL | 200 GR | 180/130 cm'
WINIARSKI Artur (1960)
olej/płótno, 50 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: WOŁGA KIBITKA | ARTUR WINIARSKI | 2016 R | OLEJ | PŁÓTNO
oraz owalna pieczątka Artur Winiarski | Malarz
WINIARSKI Artur (1960)
olej, płótno, 38x55 cm