HEYDENDAHL Joseph Friedrich N. (1844-1906)
olej, deska; 20,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: J. Heydendahl.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, deska; 20,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: J. Heydendahl.
olej, deska; 20,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: J. Heydendahl.
olej, deska; 20,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: J. Heydendahl.
Krajobraz zimowy w blasku księżyca
olej, płótno
65 x 94 cm;
sygn. l. d.: Jos. Heydenthal
olej, płótno,
54 x 46 cm
sygnowany p.d.: J. Heydendahl Df
Na odwrocie na ramie nalepka z tekstem: 46155 H 43 | Heydendahl, J. | MBCCMV
olej, deska
23.8 x 121 cm
sygnowany l.d.: J Heydendahl D
olej, deska
21.5 x 34 cm
sygnowany l.d.: J. Heydendahl.
Na odwrocie nalepka z informacją o artyście; tekst w języku niemieckim; maszynopis
olej, płótno,
76.5 x 94.5 cm
sygnowany p.d.: Jos. Heydendahl. Df. 1900
olej, deska,
20.5 x 26.5 cm