BATOR Lech (ur. 1986)
technika własna, płótno, 70 x 50 cm, w ramie 80 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BATOR Lech (ur. 1986)
akryl/płótno, 150 x 77 cm ( w świetle oprawy)
sygnowany i datowany na odwrociu: 'LECH BATOR | 2018 [2+0+1+8=11]'
BATOR Lech (ur. 1986)
akryl, płótno, 90 x 116 cm,
sygn. na odwrocie
BATOR Lech (ur. 1986)
Akryl na płótnie, 120 x 80 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
Akryl na płótnie, 140 x 100 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
Akryl na płótnie, 70 x 100 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
Akryl na płótnie, 110 x 80 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
Akryl, tempera na płótnie, 70 x 100 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
Akryl na płótnie, 70 x 100 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
technika mieszana/płótno, 120 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'LECH BATOR | 2013'
BATOR Lech (ur. 1986)
olej/płótno, 100 x 140 cm (całość)
BATOR Lech (ur. 1986)
Akryl na płótnie, 100 x 70 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
Technika mieszana na płótnie, 120 x 80 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
Akryl na płótnie, 80 x 120 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
akryl/nitro na płótnie, 100 x 70 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
Akryl na płótnie, 100 x 70 cm
BATOR Lech (ur. 1986)
Czarny balon, ed. 7/10, 2010 r.
druk, kolaż cyfrowy/papier, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'LECH BATOR • 7/10 • 2010'
BATOR Lech (ur. 1986)
collage cyfrowy/papier, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: `LECH BATOR • 1/ 10 • 2015`
BATOR Lech (ur. 1986)
metoda transferowa/papier, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: `LECH BATOR 2011`
BATOR Lech (ur. 1986)
olej, akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: 'LECH BATOR 2011'
BATOR Lech (ur. 1986)
metoda transferowa/papier, 100 x 70 cm (arkusz)
BATOR Lech (ur. 1986)
olej, tektura, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.:Lech Bator 2012
BATOR Lech (ur. 1986)
to know everything is not enough, 2011
akwarela, papier (metoda transferowa), 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Lech Bator 2011
BATOR Lech (ur. 1986)
olej, akryl/płótno, 80 x 100 cm (łącznie)
na odwrociu opisany: `LE | CH | BAT | OR | 20 | 11` oraz sygnowany i datowany (każda część)
BATOR Lech (ur. 1986)
akryl, płótno, 92 x 65 cm;
sygn. na odwrocie: Lech Bator 2008
BATOR Lech (ur. 1986)
akryl, płótno, 92 x 65 cm;
BATOR Lech (ur. 1986)
akryl, olej, płótno;
100 x 70 cm;
sygn. na odwrocie: Lech Bator 2011
BATOR Lech (ur. 1986)
olej, płótno;
50 x 50 cm;
BATOR Lech (ur. 1986)
akryl, płótno;
70 x 90 cm;
sygn. na odwrocie: Lech Bator 2010
BATOR Lech (ur. 1986)
akryl, płótno;
100 x 70 cm;
BATOR Lech (ur. 1986)
BATOR Lech (ur. 1986)
BATOR Lech (ur. 1986)
BATOR Lech (ur. 1986)
BATOR Lech (ur. 1986)
olej, płótno,
65 x 92 cm;
sygn. na odwrocie: LECH BATOR / 2009
BATOR Lech (ur. 1986)
BATOR Lech (ur. 1986)
olej/płótno,
70 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `LECH BATOR | 2009`