GOGÓŁ Magdalena (ur. 1974, Bytom)
Ciepło z cyklu Miejsca pomiędzy, 2013
olej, płótno, 90.00 x 130.00 cm
opisany na odwrocie: MAGDA GOGÓŁ - ciepło - /olej, płótno / 90x130 / 2013 / z cyklu -nie-miejsca/ miejsca pomiędzy /
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 70x50 cm
opisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ gotowe | edycja olej/płótno 70x50 2016
olej, płótno, 100x100 cm
sygn. na boku: MAGDA GOGÓŁ 2008, opisany na odwrocie: Magdalena Gogół - Wspólna przestrzeń - olej/płótno, 2008 100/100 cm
olej, płótno, 50x100 cm
opisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ "DOM" olej/płótno 50x100 2016
olej, płótno, 100x100 cm
sygn. l.d.: MAGDA GOGÓŁ 2011, opisany na odwrocie: Magdalena Gogół - TROCHĘ - 100x100 olej/płótno 2011
Brat Bogdana nie znalazł nadziei, 2016
olej, wosk, płótno, 90x130 cm
opisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ Brat Bogdana nie znalazł nadziei | olej/wosk, płótno | 90x130 | 2016
olej, płótno, 30x70 cm
sygn. p.d.: 2007 MAGDA GOGÓŁ, opisany na odwrocie: MAGDALENA GOGÓŁ-PESZKE "Potężny kop" olej, płótno, 30x70 cm 2007