CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
olej na płótnie
61 x 80 cm
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
sygn. l.d.
olej, płótno
61x46 cm
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
50x70 cm
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
50x65 cm
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
60x81 cm
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
Kasztany z bukietem ziół (2011)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
80x70 cm
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
Martwa natura w żółtej tonacji (2011)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
60x81 cm
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
Martwa natura ze szkłem i kalafiorem (2011)
sygn. dat. l.d.
olej płótno
50x50
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
Martwa natura karmazynowa (2011)
sygn. dat. p.d.
olej płótno
50x50
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
Martwa natura z motylem (2011)
sygn. dat. p.d.
olej płótno
50x50
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
50x65
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
50x65
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
Nad zalewem w południowej Hiszpanii (2005)
sygn. p.d.
olej, płótno
46x46
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
Dom pod palmami-Casa Don Carlos (2005)
sygn. p.d.
olej, płótno
46x60
CYBULA Daniel (ur. 1978 r.)
sygn. p.d.
olej, płótno
46x34.5