KALISZAN Józef (1927-2007)
monotypia/papier, 57 x 46 cm
sygnowany monogramem wiązanym i datowany ołówkiem p.d.: '1960 | JK'
cena wywoławcza: Wykup abonament
KALISZAN Józef (1927-2007)
monotypia/papier, 57 x 46 cm (zadruk)
sygnowany monogramem wiązany i datowany ołówkiem p.d.: '1960 | JK'
KALISZAN Józef (1927-2007)
Z cyklu Wariacje portretowe
Olej, płótno; 57 x 48 cm
Opisany na odwrocie
KALISZAN Józef (1927-2007)
KALISZAN Józef (1927-2007)
KALISZAN Józef (1927-2007)