BIANKA Dora (Dorota Kucembianka) (1895 Warszawa - 1979 Chesnay)
olej, płótno; 41 x 32,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: bianka / 29;
na odwrocie na krośnie malarskim napisy: bianka 1929 (...).
cena wywoławcza: Wykup abonament
PEJZAŻ z PROWANSJI (Mas Provenćal)
olej na płótnie, 46 x 37 cm,
sygnowany p.d. "Dora Kucembianka”
olej / płótno
Sygnowany l.d. Powtórnie sygnowany na odwrocie
35 x 27 cm
olej/płótno naklejone na płytę,
37,2 x 55,2 cm
sygnowany p. d.: `dora I bianka`
olej/płótno, 61 x 50 cm
sygnowany i datowany l. d.: `bianka | 27`