IWAN Bartosz (ur. 1986)
W krzakach nikt nie widzi, 2018 r.
akryl, pastel, spray/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'W KRZAKACH | NIKT NIE | WIDZI | B. IWAN | 2018'
cena wywoławcza: Wykup abonament
IWAN Bartosz (ur. 1986)
akryl, pastel olejny, spray, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
IWAN Bartosz (ur. 1986)
Polowania teraz łatwiejsze, 2018
olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie
IWAN Bartosz (ur. 1986)
olej/płótno, 150 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WAZON | DUCHAMPA II | 2018 | B. IWAN'
IWAN Bartosz (ur. 1986)
akryl, spray/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"PRZEMIJANIE" | B. IWAN | 2018'
IWAN Bartosz (ur. 1986)
akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie
IWAN Bartosz (ur. 1986)
Janusz Nowak / Andrzej Kozak, 2018
olej, płótno, 80 x 60 cm
opisany na odwrocie: "JANUSZ NOWAK / ANDRZEJ KOZAK" 2018 B.IWAN