PACHOLCZYK Radosław (ur. 1978 r.)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
65x73
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. dat.p.d.
akryl, płótno
40x50 cm
sygn.p.d.
akryl, sklejka
20x27cm
sygn.p.g.
akryl, płótno
120.5x120.5cm
sygn. p.d.
olej, płótno
55x70
sygn. l.d.
akryl, płótno
50x150
sygn. p.d.
akryl, płótno
90x101
sygn. p.g.
olej, płótno
70x79.5
sygn. p.g.
akryl, płótno
90x101.5
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
150x50
sygn. na odwrocie
olej, płótno
60x79.5
sygn. na odwrocie
olej, płótno
60x81