CZYŻ-KĘDZIERSKA Emilia
olej, płótno: 50 x 70 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu: E.Czyż 2012
Aukcja charytatywna. Licytacja na rzecz Fundacji Sue Ryder.
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZYŻ-KĘDZIERSKA Emilia
olej na płótnie
50 x 61cm
CZYŻ-KĘDZIERSKA Emilia
olej na płótnie
60 x 80 cm
(dar męża artystki pana Redemptusa Kędzierskiego)
CZYŻ-KĘDZIERSKA Emilia
tech.własna
50x73 cm
CZYŻ-KĘDZIERSKA Emilia
olej na płótnie
50x64 cm