KĘDZIA Kazimierz (ur. 1922)
olej, pastel, płótno; 92 x 72 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "GASNĄCE SŁOŃCE" / olej-pastel-płótno, 2003 R / własna technika / KAZIMIERZ KĘDZIA / człon. S.P.A.P. nr. 3110 / ul. Chryzantem (...) / ŁÓDŹ / WŁASNOŚĆ: BOGUSŁAW SOWIŃSKI / OD AUTORA - dla syna; ponadto nalepka z odręcznie wypisaną informacją o obrazie wraz z datą: 2003.
cena wywoławcza: Wykup abonament
KĘDZIA Kazimierz (ur. 1922)
KĘDZIA Kazimierz (ur. 1922)
KĘDZIA Kazimierz (ur. 1922)
Piotrków - ul. Rycerska (z teki Ziemia łódzka w grafice, 1960)
sygn. dat. p.d.
litografia, tinta
21.8x30.2 cm
KĘDZIA Kazimierz (ur. 1922)
Pejzaż starej Łodzi fabrycznej (1974)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
115x146 cm
KĘDZIA Kazimierz (ur. 1922)
KĘDZIA Kazimierz (ur. 1922)
KĘDZIA Kazimierz (ur. 1922)
KĘDZIA Kazimierz (ur. 1922)
olej, płyta,
46 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: K. Kędzia 68
na odwrocie nalepka autorska z tytułem dzieła, nazwiskiem autora i nr leg. 3110
KĘDZIA Kazimierz (ur. 1922)