GRUBER Agata
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn.: na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRUBER Agata
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn.: na odwrocie
GRUBER Agata
GRUBER Agata
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn.: na odwrocie
GRUBER Agata