1 zł
2 600 000 zł

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Kawa, kot, kilim, 2017

olej na płótnie, 120 x 110 cm
sygnowany na odwrociu

cena wywoławcza: Wykup abonament

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Guma do żucia dla oczu, 2012 r.

olej/płótno, 140 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ FRYDRYCH | 2012 140 x 160 CM | GUMA DO ŻUCIA DLA OCZU | TAGI: CIEŃ, CZERWONY, DYNAMIKA, ESY FLORESY, FIOLET, KOLOR ZERO, KOSMOS, PŁYNNOŚĆ, ZIMNY, ZMYSŁOWY, VENUS, SELEDYN, SYNTETYCZNY'

- Michał Frydrych, Zamienię obraz na tysiąc słów, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa, 4-17.03.2013

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Księżycowe serce, 2008 r.

olej/płótno, 81 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ FRYDRYCH | 189. 2008. 81x60 CM | "KSIĘŻYCOWE SERCE" | TAGI: ANATOMIA, SERCE, UKŁADKRWIONOŚNY, | ISKRY, SCIENCE-FICTION, KSIĘŻYC, | KRATERY, KOSMOS'

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Kamuflaż, 2014 r.

olej/płótno, 150 x 160 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ FRYDRYCH | KAMUFLAŻ | 2014 150x160'

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

PROSZĘ NIE DOTYKAĆ EKSPONATÓW!, 2014

olej, płótno, 120 x 100 cm
opisany na odwrocie: MICHAŁ FRYDRYCH/ PROSZE NIE DOTYKAĆ EKSPONATÓW!/ 2014 120 X 100 CM

2016: Villa Straylight, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa;
2016: Tylko dzieło sztuki może mnie uratować, BWA Zielona Góra.

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Guma do żucia dla oczu, 2012

olej, płótno, 140 x 160 cm
sygn. na odwrocie: Frydrych
opisany na odwrocie: MICHAŁ FRYDRYCH/ 2012 140X160CM/ GUMA DO ŻUCIA DLA OCZU/ TAGI: CIEŃ, CZERWONY, DYNAMIKA, ESY FLORESY,/ FIOLET, KOLOR ZERO, KOSMOS, PŁYNNOŚĆ, ZIMNY,/ ZMYSŁOWY, VENES, SELEDYN, SYNTETYCZNY

2016: Villa Straylight, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa.
2013: Zamienię obraz na tysiąc słów, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Warszawa.

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Thich Quang Duc, 2007 r.

olej/płótno, 110 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MICHAŁ FRYDRYCH | 156. 2007. 110 x 150 CM + 27 x 27 CM | THICH QUANG DUC" ' oraz pieczątka Galerii m2

- Galeria m2, Warszawa
- Kolekcja prywatna, Polska

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

1943, 2007 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MICHAŁ FRYDRYCH | 135.2007. 70 x 100 CM | ``1943`` `
- "Dziura w całym", wystawa indywidualna, Galeria m2, 30 listopada 2007 - 12 stycznia 2008
- Michał Frydrych - Dziura w całym/Close Inspection, katalog wystawy indywidualnej, Warszawa 2008 (reprodukowany)

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Robótki ręczne, 2009

fotografia, ed. 1/10 + 1ap
24 cm x 32 cm

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

bład, 2013

mieszana, 10x21,5x8 (wys.) + 20x30x10 (wys.)

Estymacja: 3600 - 4400 zł

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Autostopem przez punkty widzenia, 22/50 + 2 e.a., 2008 r.

fotografia barwna/papier fotograficzny, 22 x 30 cm
na odwrociu opisana: `MICHAŁ FRYDRYCH 2008 22/50 + 2 e. a. | ``AUTOSPOPEM PRZEZ PUNKTY WIDZENIA`` | TAGI: ZDJĘCIE PRYWATNE, WRÓBLEWSKI | CZAS, ŚMIERĆ, PODRÓŻ | PRZYJACIELE, SANDMAN`

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Aukcja Allegro, edycja autorska, 2009 r.

fotografia/papier, 72 x 68 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu opisana: `Maciek Frydrych 2009 | "Aukcja Allegro" | ed 1 + 1 e.a.` (każda fotografia)

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Procent, 2009

olej i akryl na płótnie
65x80 cm

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Bez tytułu, 2008

olej/płótno
50 x 65 cm

FRYDRYCH Michał (ur. 1980)

Niebo I, 2003 r.

olej, płótno, 50 x 73 cm;
sygn.: na odwrocie

liczba obiektów: 15