CZYŻEWSKI Maciej
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZYŻEWSKI Maciej
CZYŻEWSKI Maciej
olej, płótno, 150 x 100 cm;
sygn.: na odwrocie
CZYŻEWSKI Maciej
Głowa- Sympatie X VII-stowieczne, 2007 r.
olej, płótno, 120 x 89 cm;
sygn.: na odwrocie
CZYŻEWSKI Maciej
CZYŻEWSKI Maciej