HUECKEL-SERAFIN Duet
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 29,2 x 38,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu ołówkiem: 'H/S "Laleczki" 2002'
cena wywoławcza: Wykup abonament
HUECKEL-SERAFIN Duet
Z cyklu: "Laleczki", 2002/2005 r.
unikat, wydruk laserowy/papier, 19,2 x 24,2 cm
opisany na odwrociu: 'oryginał niepowtarzalny 07.01.2005' i sygnatury autorskie
HUECKEL-SERAFIN Duet
fotografia czarno-biała, papier barytowy, 13,5x17 cm
opisana na odwrocie: HueckelSerafin z cyklu "MORFY" 2004, Sopot
HUECKEL-SERAFIN Duet
Fotografia czarno-biała, papier, odbitka srebrowa, 30 x 20 cm;
sygn. (ołówkiem) na odwrocie fotografii; odbitka autorska, edycja: 1/1
HUECKEL-SERAFIN Duet
fotografia czarno-biała, odbitka srebrowo-żelatynowa, papier matowy, 33 x 21 cm; autorska odbitka;
HUECKEL-SERAFIN Duet
fotografia czarno-biała, brom, papier, 41 x 31 cm (arkusz), 38 x 28,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. ołówkiem na odwrocie odbitki i prawy; odbitka autorska, nakład: 3/5
HUECKEL-SERAFIN Duet
fotografia czarno-biała, papier światłoczuły,
24 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie ołówkiem;
odbitka autorska, nakład: nieokreślony
HUECKEL-SERAFIN Duet
Bez tytułu - z cyklu Laleczki, 2000-04
28,5 x 38 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie ołówkiem,
HUECKEL-SERAFIN Duet
fotografia, 19x29 cm
HUECKEL-SERAFIN Duet
fotografia, wydruk cyfrowy laminowany,
100x43 cm