MUSIAŁ Anna (ur. 1948)
fotografia czarno-biała, brom, papier,
24,3 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana na odwrocie (ołówkiem);
odbitka autorska, nakład: 2/10
cena wywoławcza: Wykup abonament
MUSIAŁ Anna (ur. 1948)
36,5 x 24,3 cm (w świetle passe-partout);
MUSIAŁ Anna (ur. 1948)
Betonowa pustynia (osiedle za Żelazną Bramą), 1974/75
30 x 40,5 (arkusz) cm;
sygn. dat. i opisane na odwrocie: Anna Musiałówna, "Betonowa pustynia, (os. za Żelazna Bramą)" 1/2, 1974/75,
odbitka autorska,
nakład: 1/2
MUSIAŁ Anna (ur. 1948)
z cyklu Osobowy kl. 2, 1978/79
29,5 x 40,5 (arkusz) cm;
sygn. dat. i opisane na odwrocie: "Anna Musiałówna" z cyklu Osobowy, 2 k"l, 1/3, 1978/79;
odbitka autorska,
nakład: 1/3
MUSIAŁ Anna (ur. 1948)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 43 x 56,5 cm (odbitka); sygn. na odwrocie p.d.: Anna Musiałówna, Osobowy 2 klasa 1978/1981 3/3; odbitka autorska, nakład: 3/3(jedyna odbitka w tym formacie); stan zachowania: dwa pionowe rozdarcia przy górnej krawędzi oraz ubytek emulsji przy górnej krawędzi
MUSIAŁ Anna (ur. 1948)
Psychiczni z Choroszczy, 1976/1981
fotografia czarno-biała, brom, papier, 40,5 x 49,8 cm (odbitka);
sygn. na. na odwrocie p.d.: Anna Musiałówna Psychiczni z Choroszczy 1976/181 2/2; odbitka autorska, nakład: 2/2 (jedyna odbitka w tym formacie); stan zachowania: załamanie w l.g. rogu, przy górnej krawędzi; odbitka wykonana 12 grudnia 1981 r.