GOŁĘBIOWSKA Katarzyna (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2018'
sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płótno
50x60 cm
sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płótno
50x60 cm
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2018 r.'
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska 2017'
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2017 r.'
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x60 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x60 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska 2016'
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2016'
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm
sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Trzeci Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Galerii Bałuckiej oraz reprodukowany w katalogu 3. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców, Łódź 2016.
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2016 r.'
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Katarzyna Gołębiowska 2015
2016 - wystawa indywidualna "Czasoprzestrzenie", Galeria Nowa, ŁDK, 18.03 - 06.04, Łódź
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
akryl/płótno
120 x 120 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
olej/płótno
105 x 95 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2008 r.'
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.'
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ''Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.'
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm
akryl/płótno, 80 x 160 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `05.40/02.12 - dyptyk | Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.` (każda część)
sygn. odwrociu
akryl, płótno
80x80, 80x80
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.`
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2015 r.`
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. i dat. na odwrocie
sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
80x81 cm, 80x81 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2014 r.`
sygn.na odwrociu
akryl, płótno, 120x110 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska 2014 r.`
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska 2014`
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
121x120.5 cm
akryl/płótno, 120 x 110 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x113 cm
akryl/płótno, 120 x 110 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x110.5 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x110 cm
akryl/płótno, 110 x 100 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2014`
akryl/płótno, 110 x 100 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
110x100 cm
akryl/płótno, 100 x 110 cm
na odwrociu opisany: `ZACHÓD | Katarzyna Gołębowska | 2013 r`
akryl/płótno, 120 x 120 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2013 r.`
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100.5x110 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
akryl/płótno, 100 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2013`
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
100x110,
akryl/płótno, 100 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Gołębiowska | 2013 r | KATARZYNA GOŁĘBIOWSKIA | ZMIERZCH II, 2013`
sygn. dat. p.d.,
akryl, płótno 100x95 cm
akryl/płótno, 96 x 100 cm
na odwrociu opisany: `KATARZYNA | GOŁĘBIOWSKA | 2012`
Ogrody, z cyklu `Ukryte`, 2012 r.
akryl/płótno, 95 x 100 cm
sygnowany p.d.: `KATARZYNA | GOŁĘBIOWSKA | 2012`
Z cyklu `Ukryte`, Szary II, 2012 r.
akryl/płótno, 95 x 100 cm
sygn.p.d.
akryl, płótno
85x85
sygn.p.d.
akryl, płótno
85x92
sygn.p.d.
akryl, płótno
85x85
sygn.dat.p.d.
collage, papier
100x130cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno
105x95cm
sygn. na podstawie
mydło, mp3, ceramika
7x10.2x10.2
Jan i ptaki mniejsze (2007-2010)
sygn. dat. p.d.
technika mieszana, collage, papier
100x138
sygn. dat. p.d.
100x138.5
sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płótno
70x73
sygn. p.d.
technika mieszana
48x48
sygn. p.d.
technika mieszana
32x24
sygn. p.d.
technika mieszana
48.5x51
Wolisz być żabą czy księciem? (2009)
sygn. p.d.
olej, akryl, płótno
70x70
sygn. p.d.
olej, akryl, płótno
60x140
Góra Fuji w centrum Łodzi (2009)
sygn. p.d.
olej, płótno
60x140
Martwa natura niebieska (2007)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
110.5x119.5
Martwa natura z parasolami (2006)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x120
sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x100
Martwa natura niebieska (2006)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x120
sygn. na odwrocie
olej, płótno
110x118
sygn. na odwrociu, olej, akryl, płótno, 45x50
sygn.na odwrociu, olej, akryl, płótno, 45x50
sygn.na odwrociu, olej,akryl, płótno, 45x50