SIKORA Zbigniew (ur. 1985, Warszawa)
akryl, spray na płótnie, 60 x 60 cm
sygnowany na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, spray, płótno, 60 x 60 cm
na odwrocie: ZBIGNIEW SIKORA | 52.219867, 21.018265 | 60x60 cm, akryl, spray | 2017 r. | WWW.ZBIGSIKORA.COM
tempera, olej, płótno, 100 x 100 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie opis autorski
materiał: AKRYL NA PŁÓTNIE
wymiar: 50x70
rok: 2010
SYGNOWANA I DATOWANA
olej, spray/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: `SIKORA | 2013`
na odwrociu opisany: `ZBIGNIEW SIKORA | BJJ XI 50 x 40 cm | OLEJ SPRAY | 2013`
akryl/płótno, 120 x 100 cm
na odwrociu opisany: `ZBIGNIEW SIKORA `09 | ``TO NIE MÓJ PIES`` | 100/120 cm | AKRYL, PŁÓTNO`
Technika: olej na płótnie
Wymiary: 80x100 cm
Sygnatura: na odwrocie
Data powstania: 2007 r.
akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 150 cm
na odwrociu opisany: `"UNDER WATER.X10" | ZBIGNIEW SIKORA 2012 r | AKRYL, PŁÓTNO | 100/150 cm (...)`
olej, płótno, 100 x 120cm, 2012
akryl, sitodruk/płótno, 40 x 40 cm
na odworciu opisany: `zbigniew sikora | 2010 r. 40/40 cm, AKRYL, SITODRUK (...)`
akryl, sitodruk, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie: Zbigniew Sikora bez tytułu 2011
akryl, spary/płótno, 50 x 50 cm
na odwrociu opisany: `LOW | KING | ZBIGNIEW SIKORA 2012 r. | "LOW KING V. 3" | AKRYL, SPARY (?)`
akryl spray, 100x120 cm
akryl/płótno,
25 x 80 cm
na odwrociu opisany: `ZBIGNIEW SIKORA | "UNDER WATER.X03" | AKRYL 25/80 cm 2010 r`
akryl, spray, sitodruk,
40 x 40 cm; sydn. na odwrocie
Akryl, płótno,
25 x 80 cm
Sygn. na odwrocie: ZBIGNIEW SIKORA/ "UNDER WATER.X.04"/ akryl 25 x 80 CM 2010
akryl, sitodruk, spray/płótno, 40 x 40 cm
na odwrociu opisany: `ZBIGNIEW SIKORA | bez tytułu, 40/40 cm | AKRYL, SITODRUK 2011`
akryl, sitodruk, płótno;
40 x 40 cm; sygn. na odwrocie: ZBIGNIEW SIKORA BEZ TYTUŁU 2011 AKRYL, SITODRUK 40 X 40 CM WWW.ZBIGNIEWSIKORA.COM
akryl, płotno;
25 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: ZBIGNIEW SIKORA "UNDER WATER.X05" AKRYL 25X80 CM 2010 r.
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn.: na odwrocie
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn.: na odwrocie
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn.: na odwrocie
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn.: na odwrocie
olej, płótno, 100 x 70 cm;
sygn.: na odwrocie
olej, płótno, 100 x 51 cm;
sygn.: na odwrocie
olej, płótno, 120 x 100 cm;
sygn.: na odwrocie
olej, płótno, 100 x 80 cm;
sygn.: na odwrocie