ARTYSTA nieokreślony, niemiecki XVI w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zstąpienie Chrystusa do otchłani
(Chrystus wyprowadzający prarodziców z
otchłani);
tempera, deska
140 x 85 cm
(po konserwacji)
staloryt, papier, 40 x 50 cm (w świetle oprawy);
stan zach.: zacieki
Polska szlachcianka - Fśmina nobilis Polonica
drzeworyt podmalowany akwarelą, papier czerpany, 30 x 20,2 cm (arkusz)
u dołu nr planszy: CLXIX oraz obszerny opis w języku niemieckim