DOMAGALSKI Wojciech (ur. 1984, Łódź)
olej/płótno, 140 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'DOMAGALSKI WOJCIECH - "PORT"'
cena wywoławcza: Wykup abonament
druk cyfrowy + kolaż
2/10
druk cyfrowy
2/10
olej na płótnie
wymiary: 100x110