BREINTENWALD Roman Antoni (1911 - 1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 62 x 82 cm;
sygn. p. d.: R. Breitenwald / 1950
olej, płótno; 50,5 x 76 cm;
sygn. p. d.: R. Breitenwald
na odwrociu nalepka Związku Zawodowego Polskich Artystów Plastyków w Krakowie z tytułem pracy W pochodzie
olej, tektura, 30,5 x 26 cm;
sygn. l. d.: Na / pamiątkę / RBreitenwald / 1974
olej, płótno, 48 x 78,5 cm (w świetle oprawy);
sygn.: R Breintenwald
sygn.: R Breintenwald
olej, płótno,
48,5 x 68 cm (w świetle oprawy),
sygn.: p. d.: R Breintenwald
olej, płótno, 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy),
sygn.: p. d.: R Breintenwald
sygn.: p. d.: R Breintenwald
sygn.: R Breintenwald
sygn.: R Breintenwald
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: RBreintenwald / 1965