SHADKOVSKA Katya
olej na płótnie, 3 obrazy 13 x 18 cm każdy
cena wywoławcza: Wykup abonament
SHADKOVSKA Katya
Akryl, płótno;
40 x 40 cm
Sygn. na odwrocie: podpis odręczny/ 2008 + TOYSTORE # 3
SHADKOVSKA Katya
akryl/płótno, 61,5 x 46 cm
na odwrociu sygnowany na blejtramie: `Shadkovska`
SHADKOVSKA Katya
Akryl, płótno;
80x100 cm
Sygn. na krośnie: Shadkovska 2008 R.
SHADKOVSKA Katya
Akryl, płótno;
55x46,5 cm
Sygn.l.d.: Shadk
SHADKOVSKA Katya
akryl/płótno,
24 x 24 cm
sygn. i dat. na odwrocie
SHADKOVSKA Katya