DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
Spotkanie, którego nie było, 2019
olej, płótno, 116 x 89 cm,
sygn. p.d.: PD 2019
cena wywoławcza: Wykup abonament
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 116 x 89 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'PAWEŁ DĄBROWSKI PD 2019'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
Dali jako Gladiator sztuki, 2019
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: PD 2019.
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: PD
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany monogramem i datowany l.d.
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 89 x 116 cm,
sygn. l.d.: PD 2019
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 100 x 73 cm,
sygnowany monogramem i datowany l.d: 'PD | 2019',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PAWEŁ DĄBROWSKI PD 2019 "FriDali Razem" '
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, technika własna
70 x 110 cm
sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 100 x 73 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'DP 2018'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. l.d.: PD 2018
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 73 cm, sygn. p.d.: P.D. 2018
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany monogramem i datowany p.d: '2018'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany monogramem 'PD' i datowany: '2018'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany monogramem i datowany pd: 'PD 2018'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 110 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 116 x 81 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'PAWEŁ DĄBROWSKI 2017'
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn., na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 110 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 110 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. p.d.
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 110 x 80 cm,
sygn. p.d.
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. p.d.
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
akryl płótno, 116x81 cm
sygn.: l.d.: monogramem 2015
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 73 x 92 cm, sygn. p.d.: PD 2016
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 40x51 cm
sygn. l.d. monogramem, opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI monogram 2013 / 40x51
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBOROWSKI 2014 "NIMFA"
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100x90 cm
sygn. monogramem PD, opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI 2014 "SARA"
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
Kiedy byłem małym chłopcem..., 2010 r.
olej, płótno
73 x 92 cm
sygn. na odwrocie
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 90x100 cm
sygn. monogramem PD 2014
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Paweł Dąbrowski 2015
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 46x55 cm
opisany na odwrocie: Paweł Dąbrowski PD 2014 46x55 cm
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 81x65 cm
sygn. p.d.: PD 2015
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 116 x 81 cm,
sygn. p.d. PD 2014 oraz na odwrocie 2014
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI 2013
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 60x90 cm
sygn. p.d.: monogramem 2015, opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI 2015 "ZEUS I LEDA" 60x90 cm
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 74x60 cm
sygn. l.d. monogramem i datą, opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI 74x60 cm 2013 ZAMASKOWANY WOJOWNIK
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 74x60 cm
sygn. l.d. monogramem i datą, opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI 74x60 cm 2013 KWIATY DLA WOJOWNIKA
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 116x89 cm
opisany na odwrocie: 116x89 PAWEŁ DĄBROWSKI 2013
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 90 x 60 cm, 2013
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 46 x 55 cm,
sygn. p.d.: PD 2014
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. p.d.: PD 2011
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
120x90 cm, olej, płótno
sygn. u dołu
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI KOMUNIA 2011
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100x70 cm
opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI Promień 100x 70 cm t: olej płótno 2014
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. l.d.: PD2014
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 46 x 55 cm,
sygn. p.d.: PD 2014
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 82x65 cm
opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI 82x65 cm "GRACE" 2012
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: pd 2013
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. l.d.: pd 2013
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej/płótno, 81 x 65 cm
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej, płótno
73x100 cm
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
Olej na płotnie
80x80 cm
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej na płótnie
90x90cm
2008
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
technika olejna i własna
55x46 cm
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
wymiary : 100x73cm
technika : własna, olej
DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)
olej na płótnie
100x65 cm